Menu
0%
Zapraszam

Zapraszam

Proste przepisy na tanie potrawy domowe, także dla tych początkujących w kuchni.

Upiecz swój własny chleb z chlebnazdrowie.pl
Zawsze chciałam upiec własny chleb, tylko nie wiedziałam jak, skąd zdobyć odpowiednie do wypieku mąki, zakwas itp. Obecnie w pełni naturalnego chleba w sklepach i piekarniach można szukać ze świecą… Dzięki uprzejmości sklepu chlebnazdrowie.pl otrzymałam do testów 4 gotowe mieszanki do wypieku chlebów, 2 posypki do chleba oraz mąkę graham. 
Sklepy internetowe chlebnazdrowie.pl  i wypiekacz.com.pl zawierają gotowe mieszanki chlebowe z dokładnym przepisem na poszczególny rodzaj chleba. Jest to cenna rzecz zwłaszcza dla osób, które tak jak ja zaczynają swoją przygodę z samodzielnym pieczeniem chleba. Wystarczy dodać jedynie wodę. Można także zakupić  różne rodzaje mąki, posypki do chleba, ziarna oraz ciasto do pizzy.
 Składniki używane do wypieków są wolne od konserwantów, GMO, składników „E” oraz polepszaczy.  Do wypieków dodawany jest wyłącznie naturalny suszony zakwas.Zabieram się zatem za pieczenie chlebów (mam do wyboru chleb drwala, chleb alpejski i chleb pasterski). Zobaczymy, jak mi się uda:) Dam Wam niebawem znać.Czy ktoś z Was piekł swój własny chleb?


Helen
Podziel się ze znajomymi
loading...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>