Upiecz swój własny chleb z chlebnazdrowie.pl


Zawsze chciałam upiec własny chleb, tylko nie wiedziałam jak, skąd zdobyć odpowiednie do wypieku mąki, zakwas itp. Obecnie w pełni naturalnego chleba w sklepach i piekarniach można szukać ze świecą…
Dzięki uprzejmości sklepu chlebnazdrowie.pl – sklep zmienił nazwę na Naturalnie Zdrowe. Otrzymałam do testów 4 gotowe mieszanki do wypieku chlebów, 2 posypki do chleba oraz mąkę graham.

Sklepy internetowy Naturalnie Zdrowe sprzedaje gotowe mieszanki chlebowe z dokładnym przepisem na poszczególny rodzaj chleba. Jest to cenna rzecz zwłaszcza dla osób, które tak jak ja zaczynają swoją przygodę z samodzielnym pieczeniem chleba. Wystarczy dodać jedynie wodę. Można także zakupić  różne rodzaje mąki, posypki do chleba, ziarna oraz ciasto do pizzy. Składniki używane do wypieków są wolne od konserwantów, GMO, składników „E” oraz polepszaczy.  Do wypieków dodawany jest wyłącznie naturalny suszony zakwas.

Zabieram się zatem za pieczenie chlebów (mam do wyboru chleb drwala, chleb alpejski i chleb pasterski). Zobaczymy, jak mi się uda:) Dam Wam niebawem znać.

Czy ktoś z Was piekł swój własny chleb?

Helen G.


Galeria zdjęć

upiecz-swoj-wlasny-chleb-z-chlebnazdrowie-plupiecz-swoj-wlasny-chleb-z-chlebnazdrowie-pl2upiecz-swoj-wlasny-chleb-z-chlebnazdrowie-pl1
loading...
Poprzedni Nowość od Oleofarm - bułka tarta ze złocistym lnem mielonym
Nastepny Chleb drwala

No Comment

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *