Inne

Opakowania na żywność All In Packaging

Opakowania na żywność All In Packaging

Już dawno nastała era plastikowych opakowań, w których przechowujemy żywność. Jest to bardzo wygodne i praktyczne. Pamiętam, jak kiedyś moja mama czy babcia przechowywały kotlety cz inne potrawy w garnkach albo na talerzu przykrytym miseczką.

Dziś chciałam zaprezentować Wam opakowania All In Packaging. To brytyjska firma, która specjalizuje się w produkcji wszelkich opakowań zarówno kosmetyków, perfum, żywności oraz medycznych. Testowałam trzy opakowania. Przyznam, że z początku trochę się zaskoczyłam, bo są one wykonane z dość miękkiego plastiku, zaś  te oferowane w sklepach są zwykle twarde.

Mimo to, opakowania All In Packaging okazały się praktyczne, poza tym są bardzo lekkie oraz można je składać jedno w drugie, dzięki czemu zaoszczędzamy miejsce w szafce.

Najbardziej przypadło mi do gustu opakowanie termiczne. Posiada twardą czarną wkładkę oraz wygodną pokrywkę z uchwytem na palce. Służy do przechowywania ciepłych potraw, jak choćby placków ziemniaczano-marchewkowych z nutą curry Pozostałe dwa opakowania służą do przechowywania żywności na zimno.

Są w zasadzie prawie identyczne, różnią się od siebie jedynie wielkością. To duże opakowanie jest bardzo przydatne do przechowywania ciasta, jak na zdjęciu pysznego sernika z brzoskwiniami, który gorąco polecam bo zawsze się udaje 🙂 Szkoda tylko, że opakowanie jest nieco mniejsze od typowej prostokątnej blachy do ciasta i nie można przełożyć naraz całego ciasta. Ostatnie opakowanie posłużyło mi do przechowywania innych zimnych potraw, w tym przypadku ruloników z ciasta francuskiego z kurczakiem i szpinakiem.

 

Korzystacie z opakowań na żywność? Czy przechowujecie ją tradycyjnie w miseczkach, garnkach itp.?

Helen G.

Opakowania na żywność All In Packaging
+ 5
Galeria zdjęć

Helen G.

Gotowanie sprawia mi ogromną radość. Lubię poznawać nowe smaki i eksperymentować w kuchni. Na stronie znajdziesz proste i czytelne przepisy na domowe potrawy, także dla początkujących w kuchni oraz artykuły z zakresu zdrowego odżywiania. Serdecznie zapraszam:)

3 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button