InneTesty produktów

Upiecz swój własny chleb z Naturalnie Zdrowe

Upiecz swój własny chleb z Naturalnie Zdrowe

Pieczenie chleba to duża frajda. Zawsze chciałam upiec własny chleb, tylko nie wiedziałam jak, skąd zdobyć odpowiednie do wypieku mąki, zakwas itp. Obecnie w pełni naturalnego chleba w sklepach i piekarniach można szukać ze świecą… Dzięki uprzejmości sklepu Naturalnie Zdrowe otrzymałam do testów 4 gotowe mieszanki do wypieku chlebów, 2 posypki do chleba oraz mąkę graham.

Sklepy internetowy Naturalnie Zdrowe sprzedaje gotowe mieszanki chlebowe z dokładnym przepisem na poszczególny rodzaj chleba. Jest to cenna rzecz zwłaszcza dla osób, które tak jak ja zaczynają swoją przygodę z samodzielnym pieczeniem chleba. Wystarczy dodać jedynie wodę. Można także zakupić  różne rodzaje mąki, posypki do chleba, ziarna oraz ciasto do pizzy. Składniki używane do wypieków są wolne od konserwantów, GMO, składników „E” oraz polepszaczy.  Do wypieków dodawany jest wyłącznie naturalny suszony zakwas.

Zabieram się zatem za pieczenie chlebów (mam do wyboru chleb drwala, chleb alpejski i chleb pasterski). Zobaczymy, jak mi się uda:) Dam Wam niebawem znać.

Czy ktoś z Was piekł swój własny chleb?

Helen G.

Upiecz swój własny chleb z Naturalnie Zdrowe
+ 3
Galeria zdjęć

Helen G.

Gotowanie sprawia mi ogromną radość. Lubię poznawać nowe smaki i eksperymentować w kuchni. Na stronie znajdziesz proste i czytelne przepisy na domowe potrawy, także dla początkujących w kuchni oraz artykuły z zakresu zdrowego odżywiania. Serdecznie zapraszam:)

Podobne przepisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button